Ontmoet onze gespecialiseerde en ervaren therapeuten en maak een afspraak.

Adrienne Noordam
adrienne.noordam@kinesefysio.nl
Anouk Landman
anouk.landman@kinesefysio.nl
Bert Guns
bert.guns@kinesefysio.nl
Bouwina Wiersema
bouwina.wiersema@kinesefysio.nl
Carina Heuving-Mulder
carina.heuving@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Carla Eggens-Voort
carla.eggens@kinesefysio.nl
Eelke Jan Bouma
eelke-jan.bouma@kinesefysio.nl
Erik Kuiper
erik.kuiper@kinesefysio.nl
Geke Kooij-Puister
geke.kooij-puister@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Halberta Tuinenga-Smedema
halberta.tuinenga@kinesefysio.nl
Hugo Timmerman
info@kinesefysio.nl
Irma Meijering
irma.meijering@kinesefysio.nl
Jessica Jager
jessica.jager@kinesefysio.nl
Joke Mulder-v. Haren
joke.mulder@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Judith Gootjes
judith.gootjes@kinesefysio.nl
Karin Bakker-Niemeijer
karin.bakker@kinesefysio.nl
Leon Boer
leon.boer@kinesefysio.nl
Lineke de Fretes
lineke.pannenborg@kinesefysio.nl
Lisa Bergsma
lisa.bergsma@kinesefysio.n
Loraine Durville
loraine.durville@kinesefysio.nl
Maaike van Zanten
maaike.vanzanten@kinesefysio.nl
Mandy Smidts
mandy.smidts@kinesefysio.nl
Marieke Smit-Pals
marieke.smit@kinesefysio.nl
Mariela Eggens
mariela.eggens@kinesefysio.nl
Administratief medewerker
Mariëtte Schilte
mariëtte.schilte@kinesefysio.nl
Marjanne van Heel-Folkersma
marjanne.folkersma@kinesefysio.nl
Nathalie Nijstad-van Dijk
nathalie.nijstad@kinesefysio.nl
Nienke Timmer-Rosier
nienke.timmer@kinesefysio.nl
Nynke Hildenbrandt
nynke.hildenbrandt@kinesefysio.nl
Paulien Nuiver
paulien.nuiver@kinesefysio.nl
René Doornbos
rene.doornbos@kinesefysio.nl
Rienkje de Vries
rienkje.de.vries@kinesefysio.nl
Adrienne Noordam
adrienne.noordam@kinesefysio.nl
Anouk Landman
anouk.landman@kinesefysio.nl
Bert Guns
bert.guns@kinesefysio.nl
Bouwina Wiersema
bouwina.wiersema@kinesefysio.nl
Carina Heuving-Mulder
carina.heuving@kinesefysio.nl
Carla Eggens-Voort
carla.eggens@kinesefysio.nl
Eelke Jan Bouma
eelke-jan.bouma@kinesefysio.nl
Erik Kuiper
erik.kuiper@kinesefysio.nl
Geke Kooij-Puister
geke.kooij-puister@kinesefysio.nl
Halberta Tuinenga-Smedema
halberta.tuinenga@kinesefysio.nl
Hugo Timmerman
info@kinesefysio.nl
Irma Meijering
irma.meijering@kinesefysio.nl
Jessica Jager
jessica.jager@kinesefysio.nl
Joke Mulder-v. Haren
joke.mulder@kinesefysio.nl
Judith Gootjes
judith.gootjes@kinesefysio.nl
Karin Bakker-Niemeijer
karin.bakker@kinesefysio.nl
Leon Boer
leon.boer@kinesefysio.nl
Lineke de Fretes
lineke.pannenborg@kinesefysio.nl
Lisa Bergsma
lisa.bergsma@kinesefysio.n
Loraine Durville
loraine.durville@kinesefysio.nl
Maaike van Zanten
maaike.vanzanten@kinesefysio.nl
Mandy Smidts
mandy.smidts@kinesefysio.nl
Marieke Smit-Pals
marieke.smit@kinesefysio.nl
Mariela Eggens
mariela.eggens@kinesefysio.nl
Mariëtte Schilte
mariëtte.schilte@kinesefysio.nl
Marjanne van Heel-Folkersma
marjanne.folkersma@kinesefysio.nl
Nathalie Nijstad-van Dijk
nathalie.nijstad@kinesefysio.nl
Nienke Timmer-Rosier
nienke.timmer@kinesefysio.nl
Nynke Hildenbrandt
nynke.hildenbrandt@kinesefysio.nl
Paulien Nuiver
paulien.nuiver@kinesefysio.nl
René Doornbos
rene.doornbos@kinesefysio.nl
Rienkje de Vries
rienkje.de.vries@kinesefysio.nl

7 praktijken: 28 therapeuten in 1 team
BLIJVEND IN BEWEGING

Online afspraak maken.

Bij ons krijgt u de persoonlijke aandacht en zorg die u verdient.
Ook kunt u bij ons ook terecht voor fitness en groepstrainingen.

Plan direct uw afspraak online.

Afspraak maken